Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 294

конденсаційні системи димовідведення

Купити оптом СИСТЕМИ ДИМОВІДВОДУ

Назва «коаксіальний» характеризує пристрій.  Проста схема димоходу для котла на газовому паливі - дві співвісні труби різного діаметру, вставлені одна в іншу.  Причому ширина просвіту між ними постійна по всій довжині, включаючи місця вигинів.

Стандартний пристрій коаксіальної системи для котла крім прямих труб і прочищення складається з наступних елементів: подовжувачі, коліна 45 і 90 градусів, адаптери та перехідники.  Продукти горіння виводяться через внутрішню трубу, а зовнішня служить воздуховодом.  Працює система за принципом протитечії: гарячі гази і холодне повітря, розділені тонкою стінкою, рухаються паралельно в протилежних напрямках.

Продаж коаксіальних систем димовидалення, димоходів та іншого обладнання за доступною ціною

Думаєте прокласти систему опалення в будинку?  Її стандартною частиною є димохід.  ТОВ «МегаОПТ» пропонує все необхідне для того, щоб зробити надійну і безпечну димохідну систему.  В електронному каталозі на сайті компанії ви зможете знайти і купити коаксіальний димохід за доступною ціною.  Робіть свій вибір і оформляйте замовлення оптом вже зараз.

Широкий вибір продукції

У нас є все необхідне для оснащення системи димовидалення.  Перегляньте онлайн-каталог на сайті, в якому усі товари дані із зазначенням експлуатаційних характеристик.

Ми здійснюємо оптовий продаж коаксіальних димоходів, пропонуючи клієнтам вигідні умови співпраці.  Вибирайте:

  • Коаксіальні комплекти димоходу.  Ці димохідні канали відрізняються підвищеною безпекою, високим коефіцієнтом корисної дії, екологічністю.
  • Коаксіальні подовжувачі.  Являють собою подовження по типу «труба в трубі».  При цьому по зовнішній частині відбувається всмоктування повітря, а по внутрішній - виходить чадний газ.
  • Коаксіальні системи димоходу (конденсаційні).  Якщо потрібно купити системи димовидалення відмінної якості, цей варіант буде оптимальним.
  • Коліна і подовжувачі конденсаційні.  Вони підходять для різних моделей котлів.  Ці елементи виконані з високоякісних матеріалів.
  • Конденсаційні системи роздільного димовидалення.  Це труби для роздільного димоходу.
  • Каскадні системи димовидалення.  Дані вироби виконані з жорстких пластикових труб.  У комплекті з ними йдуть необхідні аксесуари.

Принцип дії коаксіального димоходу полягає в тому, що через зовнішню трубу в систему надходить необхідний для горіння кисень, а через вихлопну - виводиться чадний газ.  Завдяки тому, що природний газ спалюється повністю, забезпечується екологічність системи.

На відміну від звичайного димоходу, який використовується для опалювальних систем з відкритою камерою згоряння, коаксіальний є більш компактним.  При виборі елементів необхідно враховувати діаметр, матеріал труб (як правило, це пластик полівініліденфториду або поліпропілену), напрямок монтажу.

З повним асортиментом продукції ви можете ознайомитися прямо зараз.  Виникли питання?  Задайте їх нашим менеджерам.  Вони безкоштовно проконсультують і розкажуть, для чого і як застосовується коаксіальна труба, а також допоможуть з вибором необхідних елементів.

КОНДЕНСАЦІЙНІ ПОДОВЖУВАЧІ ТА КОЛІНА - оптимальні для монтажу автономної системи опалення.

ТРУБИ ДЛЯ РОЗДІЛЬНОГО ДИМОХОДУ - якість від виробника труб. 

ПОДОВЖУВАЧ РОЗДІЛЬНОГО ДИМОХОДУ - будь-які схематичні рішення монтажу. 

КОЛІНА ДЛЯ РОЗДІЛЬНОГО ДИМОХОДУ - поставки по Україні. 

Системи димоходу коаксіальні провідних світових брендів в Києві.

 

Создание сайтов в Киеве