Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 294

Купити Систему роздільного димовидалення в Києві Україна 

Труби для роздільного димоходу.

Коли клієнти вирішують обладнати систему опалення, мало хто думає про те, як саме відбувається відведення продуктів горіння. Хоча саме це є одним з найбільш важливих питань під час установки котла. Система роздільного димовидалення Ø60 AL забезпечить якісне відведення продуктів горіння. Це дозволить вирішити таку проблему, як відтік кисню з приміщення (через це котел працює неправильно, виникають протяги).

На сайті «Мега ОПТ» ви знайдете все необхідне для облаштування роздільної системи видалення диму:

  • КУТ Ø60 MM 45°AL (М-П)
  • КУТ Ø60 MM 90°AL (М-П)
  • ПОДОВЖУВАЧ Ø60 MM AL

Така система відрізняється від коаксіальної. До її складу входить не одна труба, а дві. Перша потрібна для надходження повітря до камери згоряння, а друга - для відведення продуктів горіння. Ця система використовується для котлів великої потужності, які виділяють велику кількість диму.

До речі, система роздільного димовидалення успішно використовується як в котлах газового типу, так і в тих, які працюють на твердому паливі. З ключових особливостей можна відзначити те, що така система встановлюється в розібраному вигляді. Надалі це дозволяє чистити її під час експлуатації.

На сайті «Мега ОПТ» можна купити систему роздільного димовидалення з доставкою за адресою. Звертайтеся, вас чекає вигідна співпраця!

Создание сайтов в Киеве