Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 294

Коаксіальні подовжувачі і кути Ø80/125

Для під'єднання димоходу котла і обладнання ефективної системи опалення, вам будуть потрібні коаксіальні подовжувачі і кути. Для труб з внутрішнім діаметром 80 мм і зовнішнім - 125 мм, на сайті ТОВ «Мега ОПТ» ви зможете знайти:

  • КУТ 45 ° Ø 80/125 М-П
  • КУТ 90 ° Ø 80/125 М-П
  • ПОДОВЖУВАЧ КОАКСІАЛЬНИЙ Ø80/125 та ін.

Представлені в електронному каталозі вироби допоможуть правильно укомплектувати котельню, забезпечать правильну роботу системи, збільшать термін служби обладнання, зменшать витрати на енергоносії тощо. «Мега ОПТ» реалізує тільки якісний товар перевірених виробників. Це сертифікована продукція, яка прослужить тривалий час. Оптовий продаж на вигідних умовах.

Вибираючи коліно коаксіальне, яке є важливою частиною системи димовидалення для опалювальних котлів, важливо не помилитися з кутом. Це дозволить якісно з'єднати конструкцію і забезпечить повноцінне відведення продуктів горіння.

Не можете зорієнтуватися в електронному каталозі? Якщо виникли питання, зверніться до менеджерів компанії «Мега ОПТ». Вони допоможуть з вибором. Дзвоніть за вказаними на сайті телефонними номерами, щоб безкоштовно отримати консультацію щодо характеристик виробів, особливостей їх експлуатації.

Создание сайтов в Киеве