Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 294

Купити Систему роздільного димовидалення Конденсаційну Ø80 PP-R в Києві Україна

Труби для роздільного димоходу.

Опалення буде працювати стабільно і надійно, якщо виконаний грамотний монтаж системи і підібрані якісні елементи. Для роботи конденсаційних газових котлів використовується система роздільного димовидалення.

ТОВ «Мега ОПТ» пропонує ознайомитися з електронним каталогом і вибрати необхідні елементи для опалювальної системи на вигідних умовах. Оптові ціни вас приємно здивують. Переконайтеся в цьому самі!

Ви можете купити за низькою вартістю:

  • АДАПТЕР МОНОБЛОЧНИЙ Ø80 / 125-100 / 100 КОНДЕНСАЦІЙНИЙ
  • КУТ 45 ° КОНДЕНСАЦІЙНИЙ Ø80 PP-R (М-П)
  • КУТ 90 ° КОНДЕНСАЦІЙНИЙ Ø80 PP-R (М-П) та ін.

Система димовидалення призначається для роздільних труб з діаметром 80 мм. Вироби виконані з якісної пластмаси, яка стійко витримує температурні перепади, не боїться корозійних процесів. Завдяки надійним елементам система роздільного димовидалення буде працювати без збоїв.

Телефонуйте менеджерам ТОВ «Мега ОПТ», якщо виникли питання щодо вибору продукції. Досвідчені фахівці безкоштовно проконсультують кожного, хто надумав купити систему роздільного димовидалення. Контактні номери, за якими ви можете звернутися в зручний час, вказані на сайті «Мега ОПТ». Дзвоніть, вигідна співпраця гарантована!

Создание сайтов в Киеве