Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 294

Купити Систему роздільного димовидалення в Києві Україна Ø80 AL

Труби для роздільного димоходу.

Маєте намір встановити систему опалення з потужним котлом? Подбайте про якісну систему димовидалення. Вона дозволить відвести продукти горіння, що виникають в процесі роботи котла. ТОВ «Мега ОПТ» пропонує повний комплект для установки системи роздільного димовидалення:

  • КОНДЕНСАТОВІДВІД Ø80
  • АДАПТЕР ДВОБЛОЧНИЙ Ø80 / 80
  • АДАПТЕР МОНОБЛОЧНИЙ BOSСH, BUDERUS Ø60 / 100-80 / 80
  • КУТ Ø80 MM 90° AL (М-П)
  • КУТ Ø80 MM 45° AL (М-П) та ін.

Замовити елементи для системи димовидалення можна онлайн. Вивчіть електронний каталог на нашому сайті, щоб вибрати необхідні товари. Якщо потрібна допомога, зверніться до досвідчених менеджерів. Їхні номери знайдете на сайті. Телефонуйте в зручний час, щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять. Вони безкоштовно проконсультують щодо вибору необхідних товарів.

Система роздільного димовидалення працює таким чином: надходження кисню і усунення чадного диму відбувається за двома роздільними трубами Ø80. Завдяки тому, що діаметр збільшено, продукти горіння повністю усуваються.

Звертайтеся до ТОВ «Мега ОПТ», вас чекає вигідна співпраця. Робіть замовлення онлайн, ми подбаємо про доставку за вказаною адресою. У короткі терміни товар привезе перевірена транспортна компанія.

Создание сайтов в Киеве